Aktualności archiwalne - luty

NEWS 16 luty 2010r.
 Robocze zebranie Zarządu Stowarzyszenia.

Podczas zebrania Zarządu Prezes Stowarzyszenia przedstawił sprawozdanie z dotychczasowej działalności i realizacji przyjętych zadań. Przedstawione zostało pismo z Krajowego Rejestru Sądowego w Zielonej Górze, dotyczące wpisu do KRS Stowarzyszenia. Omówione zostało Pismo  Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Gorzówie Wlkp. .... więcej »

Autor: Kazimierz Czułup

Data Newsa:16.02.2010r. do góry  |

NEWS 10 luty 2010r.