NEWS - 08.12.2018

Swojskie klimaty.

Stowarzyszenie  Kęszyca Leśna   W sobotę 8 grudnia, o godz.16.00, w świetlicy kęszyckiej remizy OSP, spotkaliśmy się w gronie członków naszego stowarzyszenia oraz sympatyków, wśród których byli sołtys Andrzej Paszkowski oraz prezes OSP Jarosław Ataman. Frekwencja jak na tradycje kęszyckie była wysoka - znacznie powyżej 20 osób. Istotne wydarzenia z roku 2018, związane z Kęszycą Leśną i stowarzyszeniem przypomniał prezes naszego stowarzyszenia, po czym rozgadaliśmy się o tym, co się nam wspólnie udało, a czego nie osiągnęliśmy, choć jest potrzebne.
W drugiej części spotkania omówiliśmy plany na rok 2019 i szanse ich realizacji.
Do najważniejszych zaliczyliśmy:
- organizacja 27 Finału WOŚP w dniu 13 stycznia 2019r. (w Kęszycy Leśnej po raz siódmy)
- oświetlenie i monitoring kompleksu sportowo - rekreacyjnego: „Orlik”, plac zabaw, siłownia plenerowa
- wykonanie ścieżki pieszo-rowerowej „Nad Strugą” w ramach wygranego budżetu obywatelskiego 2019
W wyniku ożywionej dyskusji zebrani uzgodnili szereg wspólnych działań dla realizacji tych zadań, włącznie z osobistym zaangażowaniem. Toast szampanem za pomyślność w roku 2019, kawa i pyszne ciasto rozluźniły znacznie atmosferę, a twórcza dyskusja trwała jeszcze po godz.19.00. Zapraszamy na kolejne grudniowe spotkanie za rok.

Tekst: Jerzy Kardela  |  Data Newsa:08.12.2018r. | do góry

Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna