NEWS - 12.03.2016

Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze
Członków Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie  Kęszyca Leśna   Zgodnie z zawiadomieniem, w dniu 12.03.2016r. w remizie OSP w Kęszycy Leśnej, odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze naszego stowarzyszenia. Sprawozdanie z działalności w 2015 roku złożył w imieniu zarządu prezes Jerzy Kardela, sprawozdanie z kontroli finansów i wydatków przedstawił przewodniczący komisji rewizyjnej Henryk Kopczyński. Oba organy uzyskały absolutorium za swoją działalność w roku 2015. Realizując przyjęty wcześniej program zebrania przeprowadzono wybory do zarządu i komisji rewizyjnej na następną trzyletnią kadencję. Ustalono jawną procedurę wyborów, a następnie wybrano członków zarządu, który ukonstytuował się następująco: prezes - Jerzy Kardela, wiceprezes - Marek Judek, wiceprezes - Hanna Chudzińska, sekretarz - Karolina Dowhan, skarbnik - Beata Błaszczak. Również w jawnych wyborach wyłoniono członków komisji rewizyjnej w osobach: Zdzisława Cieloszyk, Henryk Kopczyński i Krzysztof Sojka. Spośród siebie komisja wyłoniła przewodniczącego Henryka Kopczyńskiego. W trakcie dyskusji zebrani ustalili, że stowarzyszenie przystąpi do organizacji w czerwcu 2016r. II Pikniku Rodzinnego, a pozostałe działania na rok 2016 ustali zarząd na kolejnym posiedzeniu. Na zakończenie prezes zaapelował do zebranych o zwiększenie aktywności w zakresie promocji stowarzyszenia, również w zakresie pozyskiwania dodatkowych środków z odpisów 1% PDOF.

Tekst: Jerzy Kardela  |  Data Newsa:12.03.2016r. | do góry

Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna