NEWS - 28.05.2016

Nie tylko dla seniorów.

Stowarzyszenie  Kęszyca Leśna   Od pewnego czasu mieszkańcy Kęszycy Leśnej, głównie Ci wcześniej urodzeni, zwracali uwagę na to, że w naszej miejscowości brak jest ławek, które umożliwiałyby spacerującym odpoczynek, ale również zachęcałyby do spacerów. W miesiącu maju, w wyniku działań i pracy grupy osób, przybyło w Kęszycy Leśnej dziesięć ławek. Większość, bo osiem z nich, jest usytuowana przy ciągach spacerowych, a dwie na małej plaży. Inicjatora tych działań, sołtysa Andrzeja Paszkowskiego wsparli miejscowi społecznicy: Piotr Chicun, Ludwik Wisiecki, Jerzy Ciborowski, Jan Jachowicz oraz nasi koledzy ze stowarzyszenia Henryk Kopczyński i Jerzy Kardela. W najbliższym okresie przybędą jeszcze dwie ławki na placu zabaw dla dzieci, obok pięknej piaskownicy, którą wykonał sołtys.
Do mieszkańców Kęszycy Leśnej i osób przyjezdnych kierujemy apel o właściwe korzystanie z ławek i dbałość o ich stan.

Tekst: Jerzy Kardela  |  Data Newsa:28.05.2016r. | do góry

Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna

Foto: Jerzy Kardela & Krzysztof Adamczak - Admin  |  Data Newsa:28.05.2016r. | do góry |