NEWS - 24.03.2012

Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Stowarzyszenie   W dniu 24 marca br. odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. Zebranie miało charakter sprawozdawczy, podsumowujący działalność Stowarzyszenia w roku 2011. Poprzez głosowanie przyjęty został zaproponowany porządek zebrania, któremu w wyniku głosowania jawnego przewodniczył Jerzy Kardela a protokołowała sekretarz Anna Chicuń. Sprawozdanie z działalności Zarządu, w roku 2011, złożył Prezes Jerzy Kardela. W kolejnym punkcie obrad Pani Anna Kachel, w imieniu Komisji Rewizyjnej, złożyła sprawozdanie z kontroli gospodarki finansowej, stanu majątku oraz sposobu zarządzania tym majątkiem przez Zarząd. Na podstawie bilansu oraz dokumentów sporządzonych przez Biuro Rachunkowe „Ekonom” z Międzyrzecza, Komisja Rewizyjna wnioskowała o udzielenie absolutorium Zarządowi. Po krótkiej dyskusji na temat przedłożonych sprawozdań za rok 2011 wszyscy obecni jednogłośnie zagłosowali za udzieleniem absolutorium Zarządowi - uchwała Nr 1/2012. Wszyscy obecni udzielili również absolutorium Komisji Rewizyjnej - uchwała Nr 2/2012. Kolejnym punktem zebrania była dyskusja na temat funkcjonowania Stowarzyszenia, jego głównych kierunkach i zadaniach do realizacji w najbliższym czasie. Podczas obrad przyjęty został wstępny kalendarz akcji i imprez na 2012 rok, które Stowarzyszenie chciałoby przeprowadzić lub w których chciałoby uczestniczyć wraz z innymi organizacjami. W planach między innymi znalazły się takie akcje cykliczne jak coroczne sprzątanie Kęszycy Leśnej i okolicy zaplanowane na 21 kwietnia br., czyszczenie kąpieliska z wodorostów zaplanowane na 9 czerwca br. oraz kilka imprez – niespodzianek dla mieszkańców naszej miejscowości zaplanowane w drugiej połowie roku. Ważnym tematem dyskusji była informacja o planowanej rozbudowie fabryki papy Werner Janikowo. Po wyczerpaniu tematów dyskusji i porządku obrad przewodniczący podziękował przybyłym na zebranie członkom i zakończył zebranie.

Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna Kęszyca Leśna

Autor: Krzysztof Adamczak - Admin  |  Data Newsa:24.03.2012r. | do góry |